602 224 733 kamenictvi@email.cz

O nás

O NÁS

Jsme odborná zavedená firma s úzkou specializací na čištění a broušení kamene s praxí od roku 1990. Našimi zákazníky jsou renomované společnosti ze soukromého sektoru i ze státní správy. Naši pracovníci byli vybráni na prestižní práce na Pražském hradě, Trojském zámku, Strakově akademii, Embassy of Sweden, Velvyslanectví Nizozemského království nebo Hermes Paris, Cartier, Hilton Hotels, Penta Investmens a další.


Čištění dlažby broušením
Broušená dlažba

Poradenství a odborné posuzování stavu kamenných konstrukcí.

– schodů
– dlažeb
– obkladů
– plášťů fasád

Čištění

Čistíme schody a dlažby ze žuly, mramoru teraca/terazza, pískovce a opuky
Dále brousíme schody a dlažby ze žuly mramoru, pískovce, opuky, teraca/terazza. Čištění schodů a dlažeb provádíme ekologicky tlakovými stroji.
Bezprašné broušení schodů a dlažeb provádíme ve vodní lázni, nebo schodišťové stupně brousíme tzv. na sucho za kontinuálního odsávání výkonnými průmyslovými vysavači.

Opravy

Následně po čištění nebo broušení nabízíme opravy poškozených nebo chybějících částí kamenných schodů nebo dlažeb. Renovaci kamene provádíme za použití nejmodernějších materiálu určených pro odborné opravy kamene. Jedná se především o povrchy ze žuly, mramoru, teraca/terazza, pískovce a opuky.

Jak to funguje?

Posuzování provádí náš odborný technik, případně vedoucí pracovník. Na základě prohlídky povrchu kamene vám zhotovíme technologický postup, návrh pro ideální renovaci posuzovaného povrchu kamene.

  • Dlouholeté zkušenosti v oboru
  • Ověřená firma zákazníky
  • 100% spokojenost garantována
  • Široká nabídka služeb
  • Používáme nejmodernější stroje a materiály

Čištění schodů
Čištění schodů

Broušení schodů
Broušení schodů

Nezávazná poptávka

Zašlete nám poptávku s popisem druhu kamene, předpokládaným rozsahem prací v m2, lokalitou a my vás budeme kontaktovat s návrhem řešení. 


Poslat email


Zavolat